بیرون رفتن میزبان برنامه فروردین سجاد مردانی

بیرون رفتن: میزبان برنامه فروردین سجاد مردانی برنامه خندوانه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برنامه خاصی جهت مسی نداریم / دشان

سرمربی تیم ملی فرانسه راجع به رویارویی با یاران لیونل مسی در یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 گفت: شما نمی‌توانید جهت مسی برنامه ریزی کنید لیکن او غیرقابل آینده نگر

برنامه خاصی جهت مسی نداریم / دشان

دشان: برنامه خاصی جهت مسی نداریم

عبارات مهم : برنامه

سرمربی تیم ملی فرانسه راجع به رویارویی با یاران لیونل مسی در یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 گفت: شما نمی توانید جهت مسی برنامه ریزی کنید لیکن او غیرقابل آینده نگری هست.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فرانسه امروز در نخستین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 از ساعت 18:30 برابر آرژانتین قرار می گیرد.

دیدیه دشان، سرمربی خروس ها راجع به این دیدار گفت: سه بازی که در مرحله گروهی انجام دادیم، با احساسات مخلوطی روبرو شدیم. بازی در برابر پرو عالی ترین عملکرد ما بود اگرچه حملات ما در نیمه دوم به اندازه کافی نیرومند نبود ولی ما همانطور که در مسابقه های یورو دیدیم، بعضی از تیم هایی که در مرحله گروهی خوب عمل کردند، بعدا از بین بردن شدند.

برنامه خاصی جهت مسی نداریم / دشان

او راجع به رویارویی با لیونل مسی عنوان کرد: مسی، مسی هست. شما فقط به آمار او توجه کنید: 65 گل در 127 دیدار؛ این بیانگر همه چیز هست. در واقع به این معناست که ما مجبور هستیم او را خنثی کنیم لیکن او می تواند با انجام حرکات اندک، تفاوت بزرگی داشته باشد. ولی آنها تجربه زیادی دارند و این تنها به مسی مربوط نیست. تنها ماسکرانو کمتر از 150 بازی ملی دارد و چند بازیکن دیگر هم اینگونه هستند. در مقایسه با هم ما تیم جوانی هستیم. این بهانه نیست، اگرچه این مانع از مسابقه ما نمی شود. شما نمی توانید جهت مسی برنامه ریزی کنید لیکن او غیرقابل آینده نگری است.

واژه های کلیدی: برنامه | مسابقه | برنامه ریزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs