بیرون رفتن میزبان برنامه فروردین سجاد مردانی

بیرون رفتن: میزبان برنامه فروردین سجاد مردانی برنامه خندوانه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری کارگردانی وسوسه‌ام می‌کند ، «طغرل» عالی ترین نقشی بود که تا به حال بازی کرده‌ام

«محمدرضا هدایتی» بازیگر سریال‌های تلویزیونی گفت: روحیه خودم خیلی جدی است آنقدر که گاهی خودم از خودم عصبانی می‌شوم و این کاملا خلاف زیاد نقش‌هایی است که بازی می‌

کارگردانی وسوسه‌ام می‌کند ، «طغرل» عالی ترین نقشی بود که تا به حال بازی کرده‌ام

«طغرل» عالی ترین نقشی بود که تا به حال بازی کرده ام/ کارگردانی وسوسه ام می کند

عبارات مهم : سریال

«محمدرضا هدایتی» بازیگر سریال های تلویزیونی گفت: روحیه خودم خیلی جدی است آنقدر که گاهی خودم از خودم عصبانی می شوم و این کاملا خلاف زیاد نقش هایی است که بازی می کنم.

«محمدرضا هدایتی» بازیگر تلویزیون و سینما با آثار مهران مدیری آشنا شد. بعدها هم با صداپیشگی پسرعمه زا در مجموعه کلاه قرمزی جای خود را میان مخاطبان باز کرد.

او بازیگری است که از خوانندگی بدش نمی آید و این روزها به کارگردانی هم فکر می کند. «محمدرضا هدایتی» ولی خودش در میان نقش هایی که بازی کرده، «طغرل» را جور دیگری دوست دارد. گفت وگوی فارس با این هنرمند را در ادامه می خوانید:

**طغرل را زیاد از دیگر نقش هایم دوست دارم
هدایتی در گفت وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، عالی ترین نقش خود که در این سال ها بازی کرده هست، را «طغرل» دانست و گفت: طغرل در پاورچین و برره و جهانگیر شاه قهوه تلخ را خیلی دوست داشتم. در قهوه تلخ مجموعه این نوع نقش هایی که من هر لحظه بازی می کردم، کاملتر شده است بود و نویسنده ها پخته تر شده است بودند و ارتباط مردم هم با این دو نقش زیاد بود.

وی ادامه داد: ظاهر بازی کردن کار بسیار مشکل است مخصوصا اینکه در کارهای مدیری باید نقش پیرمرد های مختلفی را ظاهر سازی می کردم. هنوز هم کار مشکل است و من جزو معدود بازیگرهایی هستم که ظاهر می سازم و تعدادشان انگشت شمار هستند. اکبر عبدی، حمید لولایی، هادی کاظمی، جواد عزتی و رضا شفیعی جم از این دسته هستند. برایم لذت بخش است ظاهر هایی را که ساختم در ذهن مردم مانده است و اینکه هر لحظه جایزه ام را از مردم دریافت کردم و همین برایم مهم است.

کارگردانی وسوسه‌ام می‌کند ، «طغرل» عالی ترین نقشی بود که تا به حال بازی کرده‌ام

**جدی تر از نقش هایم هستم!
این بازیگر راجع به اینکه روحیه شما چقدر به نقش هایی که ایفا می کنید، نزدیک هست، بیان داشت: خلاف زیاد نقش هایی که بازی کرد ه ام، روحیه خودم خیلی جدی است آنقدر که گاهی خودم از خودم عصبانی می شوم!

**دلایل حضور در مجموعه کلاه قرمزی
هدایتی در پاسخ به این پرسش که آیا صداپیشگی را به حضور در مجموعه کلاه قرمزی محدود کردید، گفت: زمانیکه با گروهی مثل کلاه قرمزی که عالی ترین و نیرومند ترین گروه عروسکی و صداپیشگی کار می کنید دیگر می خواهید با چه کسی کار کنید؟! ناخودآگاه توقع تان اوج می رود و نمی توانید با هر گروه عروسکی همکاری کنید. کدام برنامه در حد کلاه قرمزی نیرومند است که من راضی شوم در آن به عنوان صداپیشه حضور داشته باشم؟ کار نیرومند عروسکی ساخته نمی شود که من در آن حضور داشته باشم و گاردی هم ندارم، ولی باید بگویم کار با طهماسب همه ما را سخت گیر کرده است.

**سرم کلاه گذاشتند!
بازیگر سریال «مرد دو هزار چهره» راجع به فعالیت های خود در زمینه خوانندگی گفت: چهار سال پیش آلبومی آماده کردم، ولی در پروسه ای افتاد که یکی مالکش شد و کلاه سرم گذاشتند و وکیل و دادگاه و … تا توانستم دوباره مالکیت آلبوم را بگیرم و الان هم چهار سال از آن گذشته و نمی دانم جهت عرضه آن اقدام کنم یا نه.

وی ادامه داد: هنوز جهت اینکه آلبومی تولید و عرضه کنم، اقدامی نکردم. باید شرایطش پیش بیاید و از خواندن آهنگی لذت ببرم تا به سمتش بروم و شاید هم در آینده نظرم عوض کردن کرد.

این بازیگر با اشاره به اینکه اولویتم بازیگری هست، افزود: در حال حاضر اولویتم بازیگری است و زیاد خودم را بازیگر می دانم. سایر کارهایی که انجام دادم به واسطه مطرح شدن از طریق بازیگری دیده شده است وگرنه که از همان اول به آسانی نمی توانستم خواننده شوم. اگر طهماسب مرا نمی آشنایی هیچ گاه پیشنهاد صداپیشگی را به من نمی داد.

«محمدرضا هدایتی» بازیگر سریال‌های تلویزیونی گفت: روحیه خودم خیلی جدی است آنقدر که گاهی خودم از خودم عصبانی می‌شوم و این کاملا خلاف زیاد نقش‌هایی است که بازی می‌

هدایتی ادامه داد: جهت نقش هایی که بازی می کنم اولویتی قائل نیستم و منتظر نقش خاصی نیستم چراکه هر نقشی می تواند برایم چالش باشد، از این نظر که باید دنبالش بروم و او را در افراد متفاوت پیدا کنم که خود بخش مشکل است و نقش های خاص زیادی است که می تواند مرا مطرح کند.

**امیدوارم مردم مرا به خاطر کارهایم ببینند
این بازیگر راجع به حضور کمرنگ خود در عرصه بازیگری نیز بیان داشت: سریال «درحاشیه» آخرین کار تلویزیونی من قبل از «رهایم نکن» بود و بعد از چهار سال دوباره جهت تلویزیون کار کردم. کم کاری ام زیاد در تلویزیون بوده و زیاد جهت سینما کار کردم و سال گذشته ۵ فیلمی که در آنها بازی کرده بودم اکران شدند، منتهی شاید فیلمی که بازی کردم آنقدر مورد استقبال قرار نگرفت و نقشم مورد توجه نبود.

وی ضمن بیان اینکه مردم از من می پرسند آیا کم کار می کنید؟ گفت: هر لحظه در مواجهه با این پرسش از سمت مردم می پرسم مگر شما تلویزیون می بینید؟ جواب می دهند: نه! می گویم سینما می روید؟ می گویند: نه. می گویم بعد آیا می گویید کم کارید و کجا می خواهید مرا ببینید؟! و همین جای تعجب دارد. در هر حال امیدوارم در بازیگری به جایگاهی رسیده باشم که مردم به خاطر من، کاری را ببینند.

**مردم دیگر تلویزیون نمی بینند
بازیگر سریال «پاورچین» با انتقادی از صدا و سیما ادامه داد: مردم دیگر تلویزیون نمی بینند و این حقیقت تلخی هست. دیگر باید با چه زبانی بگویند که جناب تلویزیون جهت ما چیزی ندارید! البته وظیفه ما است که بر اساس عوض کردن ذائقه هایی که در همه جای دنیا صورت می گیرد ایده ها و سوژه هایمان را تازه کنیم. جهت همین می گویم تلویزیون باید به فکر تغییری اساسی باشد وگرنه تا چند سال دیگر هیچکس به سمت کانال های داخلی نمی رود.

بازیگر «رانت خوار کوچک» راجع به استقبال مردم از مجموعه تلویزیونی «کلاه قرمزی» عنوان داشت: در بین همه آثاری که هیچکدام هم دیده نمی شود، کلاه قرمزی سوای اینها هست. آنهم به خاطر خاطره ای که نوستالژی حساب می شود و اینکه هر سال یک برگ برنده رو می کند که آن را پویا نگه می دارد و آن هم افزودن شخصیت های تازه به سریال هست. در این سالها همه ما دیده ایم که بزرگترها باعشق پای این مجموعه می نشینند و فرزند ها مدام سرشان در گوشی تلفن همراه است و توجهی به کلاه قرمزی ندارند.

کارگردانی وسوسه‌ام می‌کند ، «طغرل» عالی ترین نقشی بود که تا به حال بازی کرده‌ام

**کارگردانی وسوسه ام می کند
وی با اشاره به حضور در ژانر نویسندگی و کارگردانی نیز گفت: تا چندی پیش با قاطعیت راجع به کارگردانی نه می گفتم، ولی الان کمی وسوسه ام می کند و بدم نمی آید که این بخش را هم تجربه کنم، ولی دنبالش نیستم و اگر تهیه کننده ای پیشنهاد دهد قبول می کنم. در مورد نویسندگی هم باید بگویم که همچنان بر این باورم که کار مشکل است و نویسنده ها برایم آدم های عجیب و غریبی هستند و به همین خاطر هیچگاه به سمتش نرفتم.

«محمدرضا هدایتی» بازیگر سریال‌های تلویزیونی گفت: روحیه خودم خیلی جدی است آنقدر که گاهی خودم از خودم عصبانی می‌شوم و این کاملا خلاف زیاد نقش‌هایی است که بازی می‌

واژه های کلیدی: سریال | مجموعه | بازیگر | بازیگری | تلویزیون | تلویزیون | کارگردانی | کلاه قرمزی | محمدرضا هدایتی | مجموعه کلاه قرمزی

کارگردانی وسوسه‌ام می‌کند ، «طغرل» عالی ترین نقشی بود که تا به حال بازی کرده‌ام

کارگردانی وسوسه‌ام می‌کند ، «طغرل» عالی ترین نقشی بود که تا به حال بازی کرده‌ام

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs