بیرون رفتن میزبان برنامه فروردین سجاد مردانی

بیرون رفتن: میزبان برنامه فروردین سجاد مردانی برنامه خندوانه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دومین اتهام تعرض جنسی علیه «مرد بارانی»

با اوج گرفتن جنبش افشا کردن تعرض‌ها و تجاوزهای جنسی در هالیوود، «داستین هافمن» با شهادت دو زن، به جمع متهمان پیوست. 

دومین اتهام تعرض جنسی علیه «مرد بارانی»

دومین اتهام تعرض جنسی علیه «مرد بارانی»

عبارات مهم : بازیگر

با اوج گرفتن جنبش افشا کردن تعرض ها و تجاوزهای جنسی در هالیوود، «داستین هافمن» با شهادت دو زن، به جمع متهمان پیوست.

به گزارش ایسنا، «گاردین» نوشت: جریان رسوایی های اخلاقی در سینمای هالیوود که با شکایت ده ها زن از «هاروی واینستاین» تهیه کننده قدر و مشهور شروع شد، به شکایت بیش از ۴۰ زن از «جیمز توباک» ـ نویسنده و کارگردان آمریکایی ـ رسید. این جریان در کمال ناباوری «کوین اسپیسی» بازیگر مشهور سریال «خانه پوشالی» را هم در بر گرفت و حالا با شهادت دو زن علیه «داستین هافمن» ادامه دار شده است است.

دومین اتهام تعرض جنسی علیه «مرد بارانی»

اولین زنی که از بازیگر فیلم «مرد بارانی» و «پاپیون» شکایت کرد، «آنا گراهان هانتر» بازیگر و نویسنده ای است که مدعی شده است در ۱۷ سالگی و زمانی که سر صحنه فیلمبرداری تله فیلم «مرگ فروشنده» به عنوان کارآموز حاضر می شده، با واکنش‌ها و حرف های زشت «هافمن» مواجه شده است است.

«داستین هافمن» از او عذرخواهی کرد و گفت: «متاسفم اگر او را در موقعیت ناراحت کننده ای قرار دادم. من جهت زنان احترام بسیار زیادی قائلم و از این که شاید کاری انجام داده باشم که این زن را در موقعیتی ناراحت کننده قرار داده باشد، احساس بدی دارم. متاسفم.»

با اوج گرفتن جنبش افشا کردن تعرض‌ها و تجاوزهای جنسی در هالیوود، «داستین هافمن» با شهادت دو زن، به جمع متهمان پیوست. 

با این حال، داستان به این جا ختم نشد و یک روز بعد از انتشار خبر «هافمن»، زن دیگری او را به آزار جنسی متهم کرد. «وندی ریس گاتسیونیس» ـ نویسنده و تهیه کننده ـ مدعی شده است در سال ۱۹۹۱، این بازیگر اسکاری به او پیشنهاد رابطه جنسی داده و او را تقریبا به گریه انداخته است.

این زن نویسنده راجع به دیدار سال ۱۹۹۱ خود با «هافمن» و «موری شیسگال» که قرار بود راجع به اقتباس نمایشنامه او در سینما باشد، ولی سمت و سوی دیگری به خود گرفت، گفت: کل آن جریان منبع عذاب من شده است بود. من فقط نویسنده بودم و او قهرمان من. این عذاب تا مدت های مدید با من ماند.

«شیسگال» ولی در بیانیه ای اعلام کرده هیچ چیز از آن دیدار یادش نمی آید و هیچ یک از رفتارهایی را که «گاتسیونیس» توصیف کرده به خاطر نمی آورد.

دومین اتهام تعرض جنسی علیه «مرد بارانی»

واژه های کلیدی: بازیگر | نویسنده | تهیه کننده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs