بیرون رفتن میزبان برنامه فروردین سجاد مردانی

بیرون رفتن: میزبان برنامه فروردین سجاد مردانی برنامه خندوانه

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تفکیک وزارتخانه‌ها بحث انحرافی است/ دنبال‌کنندگان جداسازی وزارتخانه‌ها دلسوز ک

بحث تفکیک وزارتخانه انحرافی هست، در یک اداره یا وزارتخانه شخصی جهت مدیریت‌ها دوستان ۷۰ ساله‌اش را می‌آورد، این پرسشها نیاز به عوض کردن دارد. در کشور ظوابط معنا

تفکیک وزارتخانه‌ها بحث انحرافی است/ دنبال‌کنندگان جداسازی وزارتخانه‌ها دلسوز ک

نماینده مجلس: تفکیک وزارتخانه ها بحث انحرافی است/کشور بر اساس رابطه اداره می شود/ دنبال کنندگان جداسازی وزارتخانه ها دلسوز کشور نیستند

عبارات مهم : اداره

بحث تفکیک وزارتخانه انحرافی هست، در یک اداره یا وزارتخانه شخصی جهت مدیریت ها دوستان ۷۰ ساله اش را می آورد، این پرسشها نیاز به عوض کردن دارد. در کشور ظوابط معنا ندارد و کشور براساس رابطه اداره می شود.

عضو فراکسیون امید مجلس مطرح کرد: بحث تفکیک وزارتخانه انحرافی هست، در یک اداره یا وزارتخانه شخصی جهت مدیریت ها دوستان ۷۰ ساله اش را می آورد، این پرسشها نیاز به عوض کردن دارد. در کشور ظوابط معنا ندارد و کشور براساس رابطه اداره می شود.

جلال میرزایی در گفت وگو با ایلنا، راجع به موافقت دولت با لایحه تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار داشت: من در این خصوص یک مثال می زنم که داستانی طنز آمیز هست، در استانبول مدرسه ای وجود داشت که ۳ طبقه بود، مدیر در اعتراض به طبقات و رنگ های کلاس ها شروع به هزینه جهت عوض کردن رنگ ها و طبقات کرد. بعد از آن مدیر جدیدی آمد و بازهم رنگ کلاس ها را عوض کردن داد و این تغییرات ادامه پیدا کرد، مدیریت در کشور ما هم به شکل همین مدرسه است.

تفکیک وزارتخانه‌ها بحث انحرافی است/ دنبال‌کنندگان جداسازی وزارتخانه‌ها دلسوز ک

وی افزود: وزارتخانه ای که قبلا به اسم کوچک کردن دولت ادغام شده است بود و هزینه های بسیاری هم در جهت آن صورت گرفته بود را نمی توانیم دوباره به شکلی دیگر تفکیک کنیم؛ چراکه سالیان قبل سرو صداهای بسیاری انجام دادیم که ادغام وزارت منزل ها در جهت چابک سازی و کوچک سازی دولت است.

عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه بیش از ۱۰ سال وقت برده تا ادغام وزارتخانه ها به ثبات برسد، خاطرنشان کرد: با وزرا رودربایستی داریم یا رویمان نمی شود آن را عوض کنیم، نمی دانم. ولی آیا انجمن های تخصصی عملکرد ضعیف وزارتخانه ها را ناشی از ضعف ساختار می دانند؟

بحث تفکیک وزارتخانه انحرافی هست، در یک اداره یا وزارتخانه شخصی جهت مدیریت‌ها دوستان ۷۰ ساله‌اش را می‌آورد، این پرسشها نیاز به عوض کردن دارد. در کشور ظوابط معنا

میرزایی با اشاره به اینکه عملکرد ما در حل پرسشها سطحی هست، تصریح کرد: عوض کردن مدیریت از نظر مردها هزینه دارد ولی عوض کردن ساختار هزینه ندارد؟ نخبگان جامعه و اصحاب رسانه عمدتا بحث عملکرد ضعیف وزرا را دارند نه بحث ساختار.

وی افزود: آیا ایراد انحرافی می گیرید؟ بحث تفکیک وزارتخانه انحرافی هست، در یک اداره یا وزارتخانه شخصی جهت مدیریت ها دوستان ۷۰ ساله اش را می آورد، این پرسشها نیاز به عوض کردن دارد. در کشور ظوابط معنا ندارد و کشور براساس رابطه اداره می شود.

میرزایی با بیان اینکه دولت قبلا این لایحه را داده و آقای امیری هم از آن دفاع کرده بود، مجلس با این لایحه مخالفت کرد، ولی اینکه آیا در حال حاضر بعضی نمایندگان را جهت این مطرح کردن این لایحه جلو می اندازند، جای پرسش دارد. کسانی که این مباحث را مطرح می کنند و هسته تصمیم گیر آن هستند، عمدتا دلسوز کشور نیستند.

تفکیک وزارتخانه‌ها بحث انحرافی است/ دنبال‌کنندگان جداسازی وزارتخانه‌ها دلسوز ک

واژه های کلیدی: اداره | مدیریت | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs