بیرون رفتن میزبان برنامه فروردین سجاد مردانی

بیرون رفتن: میزبان برنامه فروردین سجاد مردانی برنامه خندوانه

گت بلاگز اخبار اجتماعی به هیچ عنوان از روزی که وزیر شدم، دوشغله نبوده‌ام / وزیرآموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد :به هیچ عنوان از روزی که وزیر شدم، دوشغله نبوده‌ام.

به هیچ عنوان از روزی که وزیر شدم، دوشغله نبوده‌ام / وزیرآموزش و پرورش

وزیرآموزش و پرورش: به هیچ عنوان از روزی که وزیر شدم، دوشغله نبوده ام

عبارات مهم : کمیسیون

وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد :به هیچ عنوان از روزی که وزیر شدم، دوشغله نبوده ام.

ایسنا نوشت: فخرالدین دانش آشتیانی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت با اشاره به حضور خود در جلسه روز گذشته کمیسیون اصل نود اظهار کرد:برخی در رابطه با دوشغله بودن من مطالبی را مطرح کردند که از این رو، دیروز در کمیسیون اصل نود حاضر شدم و مدارکی را ارائه کردم که نشان می داد به هیچ عنوان از روزی که وزیر شدم، دوشغله نبوده ام.

به هیچ عنوان از روزی که وزیر شدم، دوشغله نبوده‌ام / وزیرآموزش و پرورش

وی ادامه داد: بعد از آنکه از مجلس رای اعتماد گرفتم، استعفای خود از آن شرکت ها را دادم و علت طولانی شدن مراحل اداری آن به این علت بود که پیش از این کار، اساسنامه خود شرکت تغییرات اساسی داشته و چون روند آن به درازا کشیده، پروسه ثبت استعفاء ما را به عقب انداخته است.

دانش اشتیانی همچنین گفت:در اسفند ماه صورت جلسه مجمع عمومی شرکت به آدرس پستی ثبت شرکت ها ارسال شده است و طبق اسناد ارائه شده است به کمیسیون اصل نود مشخص شد که ما در آن شرکت نبودیم و دو شغله محسوب نمی شویم.

وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد :به هیچ عنوان از روزی که وزیر شدم، دوشغله نبوده‌ام.

وی سپس به حاشیه هایی که در ارتباط با این عنوان ایجاد شد، اظهار کرد: واقعیت این است که بعضی افراد از وقت قبل انتخابات تهمت زدن را شروع و در این فضا کار خود را ادامه می دهند. اخیرا هم عنوان گفته شده است که دخترم از کارت بازرگانی یک روستایی استفاده کرده هست. با وجود آنکه کارهای دخترم ربطی به من ندارد ولی عنوان را از او پرسیدم که او گفت این سخنان کذب هست؛ آیا که ازکسی کارت نگرفتیم بلکه قرارداد ترخیص کاری با شرکتی داشتیم.

وی همچنین گفت: در حکم برائتی هم که صادر شده است آمده که تمام هزینه های گمرکی، ارزش افزوده و مالیات را پرداخت کرده ایم. با وجود آنکه دادگاه حکم داده کالا از مبادی رسمی وارد شده است هنوز در سایت ها مطرح می شودکه قاچاق کالا بوده تا بتوانند از آن بهره برداری انتخاباتی کنند.

وزیر اموزش و پروش عنوان کرد:تهمت هایی که به من و خانواده ام زده اند را به خدا واگذار می کنم و حق شکایت را بر خودم محفوظ می دانم. جایگزین اینکه سراغ موارد بزرگ بروند، کار خانوادگی ما را زیر ذره بین قرار دادند ولی هیچ مورد خلافی را نتوانستند در بیاورند.

به هیچ عنوان از روزی که وزیر شدم، دوشغله نبوده‌ام / وزیرآموزش و پرورش

وی در پاسخ به این پرسش که گردش حساب این شرکت چه میزان بوده هست، گفت: خود این افراد اعلام کرده اند که این البسه دو محموله بوده مجموع اش ۲۲۰ میلیون تومان هست. واقعیت این است که چون ما کار شرکت را اصولی و با پرداخت هزینه جلو بردیم، اگر سودو زیان را ببیند متوجه خواهند شد که هر ماه ضرر بوده است.

واژه های کلیدی: کمیسیون | آموزش و پرورش | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs