بیرون رفتن میزبان برنامه فروردین سجاد مردانی

بیرون رفتن: میزبان برنامه فروردین سجاد مردانی برنامه خندوانه

گت بلاگز اخبار اجتماعی تهدید بی‌آبی به پایتخت کشور عزیزمان ایران رسید

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌گوید که براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در پایتخت کشور عزیزمان ایران مشکلی جهت تامین آب وجود ندار

تهدید بی‌آبی به پایتخت کشور عزیزمان ایران رسید

تهدید بی آبی به پایتخت کشور عزیزمان ایران رسید

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران می گوید که براساس برنامه ریزی های صورت گرفته در پایتخت کشور عزیزمان ایران مشکلی جهت تامین آب وجود ندارد، ولی با توجه به گرمای هوا اگر مردم رعایت نکنند آب پایتخت کشور عزیزمان ایران دچار مسئله خواهد شد.

محمد پرورش در گفت وگو با ایسنا، با بیان این که در روزهای گرم زیاد کردن مصرف آب را شاهد هستیم، اظهار کرد: مصرف آب نسبت به نرمال سال گذشته ۱۰ مترمکعب بر ثانیه زیاد کردن یافته که البته هر سال شاهد میزانی از زیاد کردن مصرف آب هستیم.

تهدید بی‌آبی به پایتخت کشور عزیزمان ایران رسید

وی تصریح کرد: در حال حاضر مسئله تامین آب در پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود ندارد و براساس سرانه مصرف آینده نگری های مورد نیاز جهت مدیریت منابع آب انجام شده است و براساس روال فعلی قرار نیست آب هیچ کدام از مناطق پایتخت کشور عزیزمان ایران قطع شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اهمیت مدیریت مصرف به وسیله مشترکان، عنوان کرد: مردم باید در روزهای گرم و در ساعات پیک از کارهای غیرضرور اجتناب کنند، آیا که اگر این اتفاق نیفتد به شبکه فشار وارد می شود و ممکن است افت فشار را شاهد باشیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌گوید که براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در پایتخت کشور عزیزمان ایران مشکلی جهت تامین آب وجود ندار

پرورش با بیان این که شبکه آبی پایتخت کشور عزیزمان ایران ۱.۵ برابر دنیا ظرفیت تولید دارد، ادامه داد: اگر قرار باشد مردم در ساعات پیک مدیریت درست داشته باشند مشکلی پیش نمی آید، ولی اگر مصرف منطقی نباشد ممکن است افت فشار داشته باشیم.

وی در خصوص پروژه طرح سلامت نیز گفت: این طرح که بخشی از رینگ پایتخت کشور عزیزمان ایران است نهایتا تا یک ماه آینده افتتاح می شود و به وسیله آن کیفیت آب جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران ارتقاء می یابد.

واژه های کلیدی: ایران | مدیریت | روزهای گرم | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs